×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

kan man ligga?

Postat av shhven den 18 Juni 2013, 17:33
70 kommentarer · 501 träffar
Tjena!


Om sisådär 1-2timmar ska en tjej komma till mig, och jag undrar om det finns chans att ligga, vad tror ni tjejer åsikter är om denna situation?


Alltså.


Har pratat ungefär 1år med denna tjej för länge sen, men det rann ut i sanden och vi tappade kontakten. Sen började vi småprata lite för kanske 1månad sen, men verkligen inte mycket utan bara lite småprat.


(notera har inte träffat denna tjej ännu)


Sen var jag ute på en nattklubb i stan med ett par polare, blev jävligt dragna och på slutet av kvällen så dök hon upp där, blev förvånad som fan så började prata med henne, var förövrigt första gången vi träffade varandra irl.


Hann inte prata så mycket innan hon började strula med mig, vi strulade väl en del och sen efter 5min så skulle hon dra hemåt, vi drog typ 10min efter den.


Och efter att hon hade dragit så smsade hon mig direkt och skrev typ "Heeej :)

70 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 70 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..